O společnosti

Vítáme Vás na stránkách společnosti Neon reality!

Naše společnost by místnímu trhu ráda nabídla kompletní nabídku realitních služeb, ale také nové možnosti v oblasti realit, přičemž prioritou je pro nás kvalita a osobní dlouhodobý vztah s klientem.

Nezabýváme se jenom zprostředkováním prodeje a pronájmu, ale rádi bychom Vám představili i služby, které zde doposud chyběly. V době, kdy hledáte ten nejlepší způsob, jak výhodně a bezpečně investovat své peníze, Vám nabízíme možnost investice do nemovitostí se zaručenou návratností a efektivním ziskem. Pro bezpečnost této investice nabízíme a sami také zajišťujeme kompletní správu nemovitostí. Tato služba je určena rovněž stávajícím majitelům bytů, kteří si přejí, aby pronájem jejich bytu probíhal bez problémů a zároveň aby se o něj nemuseli starat.

Při spolupráci, s námi si zakládáme na exklusivním zastoupení. Věříme, že jste stejně jako my nakloněni férovému jednání a spolupráce s Vámi si velmi vážíme. Navíc vynakládáme nemalé prostředky a maximální úsilí abychom Vaši nemovitost prezentovali na všech významných realitních serverech, Facebooku, Instagramu, LinkdedIn a dalších reklamních materiálech. Využíváme nejmodernější způsoby zpracování: záběry dronem, 3D půdorysy, profesionální fotografie a videa.

Našim cílem je nabídnout naše dlouholeté zkušenosti v tomto oboru všem. Nezávazně Vám proto poradíme i v pohodlí Vašeho domova. Spoluprací s námi můžete jen získat. Garantem naší společnosti je Lukáš Hampel, který začal v oblastí nemovitostí podnikat již v roce 2007. Stále se snažíme školit, zlěpšovat a posouvat naši práci dopředu.

Neon reality je obchodní název, který využívá právnická osoba Neon Reality Invest s.r.o. a její zaměstnanci, a také fyzická osoba Lukáš Hampel podnikající jako OSVČ, který pracuje pod svým IČ.

O nás - Neon reality

 

Kontaktujte nás!

*
*
*
fullname: phone: