O společnosti

Vítáme Vás na stránkách společnosti Neon reality!

Naše společnost by místnímu trhu ráda nabídla kompletní nabídku realitních služeb, ale také nové možnosti v oblasti realit, přičemž prioritou je pro nás kvalita a osobní dlouhodobý vztah s klientem.

Nezabýváme se jenom zprostředkováním prodeje a pronájmu, ale rádi bychom Vám představili i služby, které zde doposud chyběly. V době, kdy hledáte ten nejlepší způsob, jak výhodně a bezpečně investovat své peníze, Vám nabízíme možnost investice do nemovitostí se zaručenou návratností a efektivním ziskem. Pro bezpečnost této investice nabízíme a sami také zajišťujeme kompletní správu nemovitostí. Tato služba je určena rovněž stávajícím majitelům bytů, kteří si přejí, aby pronájem jejich bytu probíhal bez problémů a zároveň aby se o něj nemuseli starat.

Při spolupráci s námi není podmínkou podpis exlusivní smlouvy. Věříme, že jste stejně jako my nakloněni férovému jednání a spolupráce s Vámi si velmi vážíme.

Našim cílem je nabídnout naše dlouholeté zkušenosti v tomto oboru všem. Nezávazně Vám proto poradíme i v pohodlí Vašeho domova. Spoluprací s námi můžete jen získat.

Neon reality je obchodní název, který využívají dvě fyzické osoby Lukáš Hampel, Vlastimil Kavka a jedna právnická osoba Neon Reality Invest s.r.o., které pracují každý pod svým IČ.

O nás - Neon reality

 

Kontaktujte nás!

*
*
*
phone: