flash

Správa nemovitosí

Správa nemovitosti, ta správná volba pro pohodový pronájem Vašich nemovistí

Společnost Neon reality nabízí svým stávajícím i novým klientům správu nemovitostí. Je určena pro majitele bytů, či domů. Nabízíme Vám kompletní správu zahrnující například: vyhledání nájemníka, sepsání nájemních smluv a protokolů, pravidelné prohlídky technického stavu nemovitosti nejméně 1x za dva měsíce, řešení případných problémů s placením nájmu, ukončení nájmu v případě neplacení nájmu zákonným způsobem apod.

Výhodou je, že se zbavíte starostí s pronájmem Vašeho bytu a Vás to nebude nic stát! Jak je to možné? Cenu, kterou za nájem požadujete, navýšíme o naši odměnu za správu (řádově stokoruny) a takto nabídneme klientům. Ti už pak neplatí žádnou jednorázovou provizi za zprostředkování pronájmu, což je i pro ně výhodné. Kauce i nájemné je zasíláno přímo na Váš účet, takže se o své peníze nemusíte bát.

Nechte své starosti s pronájmy nemovitostí na nás!/p>

Aktuality

Lukáš Hampel DOVOLENÁ

1. 1. 1970

Vážení klienti v termínu od 13.-20.1.2018 jsem na dovolené. Prosím o kontakt formou emailů, případně SMS. Ozvu se ihned po návratu. Děkuji za pochopení!

PF 2018

1. 1. 1970

Vážení klienti, rádi bychom Vám poděkovali za projevenou důvěru a spolupráci v končícím roce 2017. Opět jsme naši práci posunuli o kus dál a podařilo se spoustě z Vás pomoci k novému kvalitnímu bydlení. Rádi bychom Vám tedy popřali krásné Vánoce v...

Všechny aktuality
Správa nemovitostí Poptávka nemovitostí