flash

O firmě

Vítáme Vás na stránkách Neon reality!

Naše společnost by místnímu trhu ráda nabídla kompletní nabídku realitních služeb, ale také nové možnosti v oblasti realit, přičemž prioritou je pro nás kvalita a osobní dlouhodobý vztah s klientem.

Nezabýváme se jenom zprostředkováním prodeje a pronájmu, ale rádi bychom Vám představili i služby, které zde doposud chyběly. V době, kdy hledáte ten nejlepší způsob, jak výhodně a bezpečně investovat své peníze, Vám nabízíme možnost investice do nemovitostí se zaručenou návratností a efektivním ziskem. Pro bezpečnost této investice nabízíme a sami také zajišťujeme kompletní správu nemovitostí. Tato služba je určena rovněž stávajícím majitelům bytů, kteří si přejí, aby pronájem jejich bytu probíhal bez problémů a zároveň aby se o něj nemuseli starat.

Při spolupráci s námi není podmínkou podpis exlusivní smlouvy. Věříme, že jste stejně jako my nakloněni férovému jednání a spolupráce s Vámi si velmi vážíme.

Našim cílem je nabídnout naše dlouholeté zkušenosti v tomto oboru všem. Nezávazně Vám proto poradíme i v pohodlí Vašeho domova. Spoluprací s námi můžete jen získat.

Aktuality

Lukáš Hampel DOVOLENÁ!

1. 1. 1970

Vážení klienti rád bych Vás informoval, že od 17.2.-25.2.2019 budu na dovolené mimo ČR. V případě potřeby prosím o kontakt emailem. Budu se Vám věnovat ihned po návratu. Děkuji a přeji hezký den. Lukáš Hampel

PF 2019

1. 1. 1970

Vážení klienti, rádi bychom Vám poděkovali za projevenou důvěru a spolupráci v končícím roce 2018. Opět jsme naši práci posunuli o kus dál a podařilo se spoustě z Vás pomoci k novému kvalitnímu bydlení. Rádi bychom Vám tedy popřali krásné Vánoce v...

Všechny aktuality
Správa nemovitostí Poptávka nemovitostí